Czekamy na propozycję zakupu książek!

Lubicie czytać książki ? My bardzo!  Zapewne większość z Was ma swoją ulubioną tematykę/autora, a może marzycie o jakiejś książce dla swojego dziecka ? Chcemy abyście wspólnie z nami mogli tworzyć nowe oblicze biblioteki w Piasecznie. Mamy więc dla Was następującą zabawę:
1) polub post na stronie facebook - Skrzydła - Stowarzyszenie na rzecz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Piasecznie
2) w komentarzu napisz jaką książkę chcesz żebyśmy zakupili do biblioteki (podaj tytuł i autora)
3) udostępnij ten post na swojej tablicy
.Każda kolejna książka musi znajdować się z oddzielnym komentarzu.

Jest także drugi sposób na głosowanie! W siedzibie biblioteki w Piasecznie znajduje się specjalne pudełko, do którego można wrzucać propozycje zakupu książek.

Z pośród wszystkich propozycji wylosujemy 10, które zasilą zbiory naszej biblioteki oraz 1, która powędruje do szczęśliwcy, który wygra naszą zabawę.
Na propozycje czekamy do 30 listopada 2018 r.

Mamy sporą pulę pieniędzy na książki, więc chętnie dowiemy się jakie macie upodobania

Wiec jaka książkę chciałabyś/chciałbyś przeczytać ??

Sfinansowano ze środków Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”.

Tekst: Stowarzyszenie na rzecz dzieci
                                   ze Szkoły Podstawowej w Piasecznie "SKRZYDŁA"